سمعک ریساند (resound)

گوش و شنوایی شما به اندازه اثر انگشت شما منحصر به فرد است. هر کسی که هستید ، شیوه زندگی ، خواسته ها و ترجیحات شما ، یک سمعک مناسب همیشه یک تجربه شنوایی طبیعی ، فردی و ممتاز را به شما ارائه می دهد. تنها افراد مسن نیستند که با مشکلات شنوایی روبرو می شوند. جوانان همچنین می توانند به دلیل عوامل متعددی از جمله بیماری های دوران کودکی . یا قرار گرفتن بیش از حد در معرض صدای بلند یا موسیقی دچار اختلال شنوایی شوند. سمعک‌ ریساند اولین سمعک ضد آب در جهان است. و صدا را به طرز شگفت‌ انگیزی واضح و شفاف می‌رساند. و انواع مدل‌های این برند دانمارکی در سراسر جهان عرضه می‌شود.

جدیدترین سمعک ریساند اصفهان با M & RIE (میکروفون و گیرنده در گوش) با استفاده از شکل منحصر به فرد خود ، صدا را از داخل گوش جمع آوری می کند. تا تجربه ای منحصر به فرد با عمق و جهت بیشتر ارائه دهد. ReSound ONE با طراحی جدید ، پالت رنگ جدید ، پخش مستقیم صدا و قابلیت شارژ پیشرو در صنعت ، با نیازهای بیماران در همه زمینه ها سازگار می شود.

همچنین مطالعه کنید : سمعک اودیو سرویس اصفهان

در گوش (ITE)

سمعک سفارشی ITE بزرگترین سبک است. و انواع کم شنوایی ، حتی کم شنوایی شدید را پوشش می دهد. بنابراین ، دارای پیشرفته ترین ویژگی ها ، مانند ارتباط گوش به گوش (سمعک های راست و چپ از طریق سیگنال بی سیم به یکدیگر متصل می شوند). همچنین می توانید از اتصال بی سیم لذت ببرید. بنابراین می توانید صدا و تماس ها را از دستگاه های مختلف iOS و Android به سمعک ها پخش کنید.

Mic-in-Helix (MIH)

سمعک سفارشی MIH یک راه حل منحصر به فرد برای همه انواع کم شنوایی است. بزرگترین بخش و مغز رایانه ای طراحی MIH در گوش قرار دارد و میکروفون به طور محرمانه ای در زیر لبه کوچک گوش شما (معروف به مارپیچ) قرار دارد که توسط یک لوله نامرئی به هم متصل شده است. سمعک ReSound MIH کیفیت صدای طبیعی و مزایای اضافی را ارائه می دهد زیرا میکروفون از سمعک خارج می شود. طراحی کوچک است. و به طور کلی سمعک یک راه حل عالی برای کاهش صدای باد و سوت های مزاحم است که به عنوان بازخورد شناخته می شود.

جدیدترین محصول ممتاز ریساند (ReSound) سمعک ONE است. سمعک ریساند اصفهان پشت گوش یک سبک “میکروفون و گیرنده در گوش” (M & RIE) است. بر خلاف بسیاری از سمعک های پشت گوش که فقط میکروفون خارجی دارند ، ONE دارای میکروفونی است. که در مجرای گوش قرار می گیرد تا از شنوایی طبیعی بیشتر شبیه سازی کند. ریساند (ReSound) می گوید این سبک در محیط های بادگیر و پر سر و صدا عملکرد بهتری دارد. ONE از طریق بلوتوث به طور مستقیم با دستگاه های Apple و Android سازگار است. و دارای باتری های قابل شارژ است.

ریساند (ReSound) همچنین چندین سمعک دیجیتالی دیگر ، از جمله سری LiNX و LiNX Quattro و مدل های Enzo ، که برای نوجوانان و بزرگسالان با کم شنوایی شدید تا عمیق است ، تولید می کند.

سمعک ریساند در طراحی سمعک “میکروفون در مارپیچ” که در LiNX 3D موجود است ، پیشگام شد ، که در آن میکروفون به طور محرمانه ای در زیر لبه کوچک گوش شما (معروف به مارپیچ) قرار دارد و توسط یک لوله نامرئی به هم متصل شده است.

دقت در انتخاب محصولات شنوایی بسیار مهم است زیرا کیفیت زندگی افراد کم‌شنوا را تحت تأثیر قرار می‌دهد. کمپانی ریساند ReSound از معتبرترین شرکت‌های تولید این محصولات در جهان است. سمعک ریساند با خاصیت ضد آبش در جهان شهرت دارد. سطح کیفی بسیار بالا و وضوح صدا در انواع مدل‌های ریساند بی‌نظیر است.اگر می‌خواهید سمعکی داشته باشید که تا سالیان سال با کیفیت بالا قابل استفاده باشد با متخصصان ما در بشنو مشورت کنید.

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.