سمعک نامرئی

سمعک نامرئی چیست ؟

سمعک مثل عینک نیست متاسفانه ، غالب افرادی که از عینک استفاده میکنند ، از اینکه عینک میزنند خجالت نمیکشند و سعی میکنند با آن پز بدهند. حتی شاید افرادی که نیازی هم به عینک ندارد برای زیبایی صورت و به عنوان یک اکسسوری از مدل های خاصی از عینک استفاده کنند ( به نحوی که شاید بشه گفت عینک جزئی از صنعت مد محسوب بشود ) ولی سمعک به نحو دیگری باهاش برخورد میشود . دلیل آن را نمیدانیم ولی این اجحاف در حق تکنولوژی هست و به همین دلیل افرادی به دنبال سمعک نامرئی میگردند. در مقاله با ما همراه باشید تا برسی کینم سمعک نامرئی چیست

برای مطالعه بیشتر : راهنمای سمعک نامرئی

سمعک نامرئی چیست ؟ سمعک نامرئی همانطور که از نام آن پیداست ، مخفی است و کاملا داخل گوش قرار میگیرد و کسی آن را نمی بیند. بیشتر کسایی که از مشکل شنوایی رنج میبرند حاضر به استفاده از سمعک نیستند. از جمله دلایل آن ترس و نگرانی از دیده شدن سمعک است .پیشنهاد ما به این افراد استفاده از سمعک نامرئی است تا دیگر نگران دیده شدن سمعک نباشند.

بدون هیچ نگرانی مشکل شنوایی خود را به ما بسپارید و از استفاده از سمعک های نامرئی لذت ببرید. به سمعکی سمعک نامرئی گفته می شود که به صورت کامل درون مجرای گوش قرار گیرد. در این شرایط باید در تمام زوایا، وقتی به گوش فرد نگاه می کنیم هیچ چیزی درون مجرای گوش دیده نشود.این سمعک ها معمولا بر اساس شکل طبیعی مجرای گوش که به شکل حرف انگلیسی “S” خوابیده می باشد بعد از خم دوم کانال گوش قرار می گیرند. این سمعک ها به فاصله نزدیکی از پرده گوش قرار می گیرند و برای افرادی که نمی خواهند به هیچ وجه سمعک آنها پیدا باشد مناسب است. تبحر و مهارت ادیولوژیست در قالبگیری و همچنین اندازه مجرای نقش بسزایی در ساخت سمعک نامرئی ایفا می کند.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.