جستجو
جستجو

شرایط عودت کالا

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

در مواردی که کالای ارسال شده دارای مغایرت باشد و عیب و ایراد ظاهری و فنی در آن مشهود باشد وب سایت بشنو آن را مرجوع میکند ، در این موارد صرفا در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده باشد مشمول شرایط عودت و برگشت کالا خواهد شد . همچنین در صورتی که شما در سفارش کالای خود اشتباه کرده باشید ، بشنو این امکان را فراهم میکند که بتوانید کالای سفارش داده شده را ( باز هم در صورتی که کالا باز نشده باشد و بسته بندی ظاهری آن دچار خدشه نشده باشد ) عودت داده و تعویض کنید .

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش ما جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@beshnoow.com ایمیل کنید.
– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان بشنو امکان تست آن را داشته باشند.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

اگر ساکن شهر اصفهان هستید ، میتوانید محصول را به آدرس ما پیک کرده یا به صورت حضوری مراجعه کنید . و اگر ساکن سایر شهر ها هستید میتوانید محصول را با بسته بندی حباب پیچ یا به هر نحو دیگری که در مسیر ارسال دچار آسیب نشود .

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

اصفهان – خیابان هشت بهشت غربی – ساختمان فدک – واحد ۱۰۵ – صندوق پستی: **********

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش بشنو برسد، هزینه‌های ارسال به عهده بشنو است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری رسید را به آدرس Info@beshnoow.com ارسال فرمایید.
– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان بشنو ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

با شماره تماس های بشنو در صفحه تماس با ما تماس گرفته و اعلام کنید .

– یا پیام خود را در صفحه “تماس با ما”  ارسال کنید.

بدیهی است در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریعتر انجام خواهد شد.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.