جستجو
جستجو

خرید، تجویز و تعمیر سمعک در اصفهان

سمعک اصفهان

بشنو یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه فروش انواع سمعک گوش در مدل های سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی و … در تمامی مدل ها و برند های معتبر روز دنیا میباشد . به مرور وب سایت بشنو به مرجعی برای دریافت مناسب ترین قیمت سمعک در میان فروشگاه های آنلاین بدل شده . مجموعه بشنو در ابتدا به عنوان مجموعه شنوایی سنجی اصفهان ، نمایندگی سمعک در اصفهان و مرکز فروش سمعک آغاز به فعالیت نمود و سپس با توجه به بازار فعالیت کسب و کار های آنلاین و سهولت امر سفارش انواع سمعک اقدام به راه اندازی وب سایت نمود .

سمعک (Hearing Aid) وسیله‌‌ پزشکی است، که به بهبود شنوایی افراد کم‌ شنوا کمک می‌کند . سمعک وسیله الکترونیک کوچکی است، که صدا را تقویت می‌‌کند و از سه قسمت اصلی (میکروفون، تقویت کننده و رسیور) تشکیل شده است. به‌ طور کلی، سمعک دستگاه کوچک و پیشرفته‌ای است، که از طریق تقویت صدا باعث بهبود شنوایی افراد کم‌ شنوا می‌شود.

سمعک اصفهان

چرا بشنو را برای خرید سمعک انتخواب کنم ؟

شما در بشنو می توانید بهترین قیمت سمعک در اصفهان و همچنین سایر شهر هارا بیابید و به آسانی محصولات خود را پیدا کرده ، آنها را با یکدیگر در این وب سایت مقایسه کنید و آنچه مورد نیاز شماست را به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری خریداری کنید . البته گاهی ممکن است جهت تنظیم دستگاه خریداری شده به این مرکز برای دریافت خدمات شنوایی سنجی اصفهان یا هر مرکز شنوایی سنجی دیگر در محل زندگی خود مراجعه فرمایید .

سپس از بین محصولات سمعک و لوازم جانبی آن بر اساس برند مورد نیاز خود یا اندازه و شکل مورد پسند ، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و جهت سفارش آن با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۳۲۰۷۸۰۴۷ ( پور دکان ) ما در بشنو به عنوان بزرگترین مرکز فروش و خدمات پس از فروش سمعک در اصفهان و سایر شهرها در ابتدا سعی داریم اطلاعات شما را نسبت به انواع مختلف محصولات سمعک آشنا کنبم و سپس جهت فروش به شما به صورت کامل مشاوره داده و در نهایت سمعک یا لوازم جانبی مورد نظر شما را در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسانیم .

سمعک اصفهان

اگر این نشانه ها را دارید به سمعک نیاز دارید !

چند علائمی وجود دارند که نشان می دهند شما به یک وسیله ی کمک شنوایی (سمعک) نیاز دارید . این علائم را برای شما توضیح می دهیم . اگر چند وقتی هست که به خاطر کاهش شنوایی منزوی شده اید و کمتر در بحث های افراد جمع شرکت میکنید و از فعالیت های اجتماعی دوری میکنید . در درک گفتار اطرافیان در حضور نویز مشکل دارید . وقتی دو یا چند نفیر در کنار شما صحبت میکنند در دنبال کردن مکالمه آنها به مشکل بر میخورید . اطرافیان ( خانواده یا همسایه های شما ) از شما برای صدای بلند تلویزیون شکایت دارند.

روزانه از کلمات چی ؟ هان ؟ بله ؟ خیلی استفاده میکنید. احساس میکنید بخاطر شنواییتان نمرات کمتری می گیرید چون در کلاس تدریس را متوجه نمی شوید . گفتار را مبهم و نامفهوم می شنوید . احساس میکنید مردم آرام و نجواگونه صحبت میکنند .اگر این علائم را دارید ( حتی ۲ یا ۳ تا از آن هارا ) نیاز است که به شنوایی شناس مراجعه کرده تا ایشان میزان شنوایی شما رار بررسی کند و در صورت نیاز سمعک را برای شما تجویز کند . 

سمعک اصفهان

آیا برای خرید سمعک به فرایند خاصی نیاز است ؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید دو گروه از افرادی که قصد خرید سمعک را دارند به شما معرفی کنیم تا متوجه شوید در کدام یک از این گروه ها قرار دارید و چه مراحلی را باید طی کنید . اگر شما تا کنون از سمعک استفاده نکرده اید و به تازگی با احساس به اینکه کم شنوایی دارید قصد خرید و استفاده از سمعک را کرده اید ، ممکن است این راه برای شما کمی دشوار و پیجیده در نظر بیاید اما با کمک متخصص شنوایی شناس دشواری و پیچیدگی این راه بر طرف خواهد شد . شما ابتدا باید به یک مرکز شنوایی سنجی پیشرفته مراجعه کنید. و به پزشک شنوایی شناس علائم و نشانه های خود را توضیح دهید .

پزشک باید با توجه به نشانه های شما ، گوش شما را معاینه کنند و از شما تست ارزیابی شنوایی میگیرند .پس از اماده شدن جواب تست ،پزشک نتیجه ی ارزیابی ونوار گوش شمارا مطالعه میکنند و میزان کم شنوایی شما مشخص می شود . با توجه به نتیجه ی تست و نوع و میزان کاهش شنوایی به شما چند نوع سمعک را پیشنهاد میدهدو به شما مشاوره می دهد تا شما سمعک مناسب خود را انتخواب کنید . بعد از انتخواب سمعک پزشک باید از گوش شما قالب بگیر . این مرحله بسیار مهم است زیرا ااگر قالب گیری به درستی انجام نشود ، سمعک عملکرد مطلوبی برای شما نخواهد داشت .پس از تجویز و خرید سمعک ، پزشک سمعک را با توجه به نیاز شنیداری شما تنظیم میکند .

سمعک اصفهان

تعویض و تعمیر سمعک

حالا اگر قبلا هم از سمعک استفاده کرده این و الان می خواهید آن را تعویض یا تعمیر کنید باز هم نیاز است که پزشک برای شما تست شنوایی را مجدد انجام دهد. تا اگر میزان شنوایی شما تغییر کرده بود سمعک جدید را مطابق اطلاعات و نیاز های جدید شنیداری شما تجویز و تنظیم کند . در بشنو ما خدمات مختلفی در رابطه با سمعک به مراجعه کنندگان و بیماران گرامی ارائه میدهیم خدماتی مانند : تعویض و تعمیر انواع سمعک های قدیمی و جدید و پیشرفته یا هوشمند .تعمیر سمعک هم مانند تجویز سمعک بسیار مهم است و نباید به دست هر کسی انجام بشود . در حال حاضر برخی افراد سود جو بدون ااشتن اطلاعات تخصصی در مورد سمعک ها اقدام به تعمیر سمعک های خراب شما میکنند . با این کار علاوه بر اینکه سمعک شما درست نخواهد شد ممکن است به قطعات اصلی سمعک آسیب بزند و دیگر هیچ جوره نتوان آن سمعک را تعمیر کرد . پس برای انتخواب محل تعمیر سمعک خود باید بسیار دقت کنید و این کار تخصصی را به هرکسی نسپارید .

# شنوایی سنجی اصفهان