سمعک فوناک (phonak)

سمعک فوناک

فوناک یک سازنده سمعک در سوئیس است که سمعک و سایر وسایل ارتباطی را در بیش از 90 کشور جهان می فروشد. با ریشه در 1947 ، Phonak به عنوان بزرگترین مارک سمعک در جهان شناخته می شود. در حال حاضر تحت مالکیت شرکت هولدینگ گروه Sonova قرار دارد. سمعک فوناک اصفهان ویژگی ها و سطوح عملکرد ​​مختلفی را برای مدل های سمعک خود ارائه می دهد. بسته به مدل سمعک متوجه خواهید شد که فناوری سمعک زیر از Phonak در دسترس است:

فناوری صدای دیجیتال و ویژگی های حذف نویز: جدیدترین ویژگی های صوتی Phonak در مجموعه مارول شامل AutoSense OS 3.0 ، فناوری Binaural VoiceStream و فناوری صدا راجر است. فوناک می گوید که این ترکیب به سمعک اجازه می دهد. تا با تلاش کمتر در محیط های آرام و پر سر و صدا ، سناریوهای مختلف صوتی را تشخیص داده و خود را با سناریوهای مختلف صوتی تطبیق دهد.

پخش صدای بلوتوث: برخی از سمعک های Phonak شامل قابلیت اتصال بلوتوث برای پخش صداها از دستگاه های مختلف است. این ویژگی به شما امکان می دهد صدا ، موسیقی و تماس های صوتی با کیفیت بالا را از iPhone ، iPad ، تلفن هوشمند Android و دستگاه های سازگار با بلوتوث متصل کرده و پخش کنید. Phonak همچنین دارای یک اتصال دهنده تلویزیونی است که صداهای تلویزیون شما را مستقیماً به سمعک شما منتقل می کند.

فناوری RogerDirect: مجموعه سمعک فوناک اصفهان شامل فناوری صدای RogerDirect است. که عملکرد سمعک را هنگام گوش دادن به صداهای دور و هنگامی که برای مکالمات در محیط های پر سر و صدا به وضوح بیشتری نیاز دارید ، بهبود می بخشد.

سمعک های قابل شارژ: سمعک های قابل شارژ سمعک فوناک اصفهان شامل باتری های لیتیوم یونی هستند. که به سرعت شارژ می شوند و جریان شنوایی و جریان صدا را در طول روز افزایش می دهند.

همچنین مطالعه کنید : سمعک زیمنس اصفهان

مدل های مختلف سمعک فوناک:

مدل Phonak Sky™ Marvel : اسکای مارول با ارائه صدای غنی و واضح و دسترسی روزانه به کلمات و مکالمات بیشتر ، کودکان را قادر می سازد. تا پیوندهای محکمی ایجاد کنند. سیستم عامل AutoSense Sky اولین سیستم عامل جهان است که به طور خاص برای کودکان ساخته شده است. و در شرایطی مانند کلاس های پر سر و صدا و زمین های بازی در فضای باز تجربه گوش دادن بهینه را ارائه می دهد.

سمعک فوناک اصفهان

اسکای مارول در رنگهای متنوعی از طنزهای سرگرم کننده و پر جنب و جوش تا رنگهای روشن پوست موجود است. کودکان می توانند ترکیبی از رنگ ها را انتخاب کنند که واقعاً با شخصیت آنها مطابقت دارد و به آنها اطمینان می دهد که از سمعک خود استفاده کرده و از آن لذت ببرند.

مدل Phonak Naída™ Paradise :

با ترکیب سخت افزار جدید و نرم افزار پیشرفته ، Phonak Naída Paradise به نیازهای شما در بی شماری موقعیت های مختلف گوش دادن پاسخ می دهد. ویژگی های جدید عبارتند از تقویت کننده گفتار ، لغو سر و صدای پویا ، شنوایی سنسور حرکت و موارد دیگر. مستقیماً به تلفن هوشمند iOS یا Android or یا سایر دستگاههای دارای بلوتوث متصل شوید. از تماس های بدون دست و تعویض یکپارچه بین دو دستگاه فعال لذت ببرید. با برنامه myPhonak می توانید با تنظیم دقیق صدا و ایجاد برنامه های دلخواه خود ، تجربه شنوایی خود را شخصی کنید. همچنین می توانید تنظیمات سمعک در زمان واقعی را از راه دور توسط متخصص مراقبت از شنوایی بشنو دریافت کنید.

سمعک فوناک اصفهان

در طیف وسیعی از رنگهای جذاب موجود است ، بنابراین می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

مدل Phonak Audéo Paradise :

Audéo Paradise متشکل از سخت افزارهای جدید ، در عملکرد شنوایی برتری دارد و چندین ویژگی برجسته را میزبانی می کند. با این مدل تجربه شنوایی خود را شخصی کنید. و سمعک خود را با عملکرد پیشرفته کنترل از راه دور و موارد دیگر تنظیم کنید. میکروفون Roger (راجر) بهترین راه حل برای بهبود درک گفتار در صدای بلند و بیش از حد فاصله است.

این مدل در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است ، بنابراین Audéo شما مانند شما منحصر به فرد است

مدل Phonak Virto™ Marvel :

چیزی که پلتفرم مارول را در لیگ خودش تنظیم می کند ، فقط ویژگی های فردی نیست ، بلکه ترکیب همه آنهاست. سمعک فوناک اصفهان دارای تمام فن آوری های پیشرفته Phonak هستند که در یک سیستم منسجم ادغام شده و هماهنگ با هم کار می کنند. سمعک های مارول به عنوان پیشرفت فناوری در شنوایی ، دارای RogerDirect هستند که به میکروفون های راجر اجازه می دهد بدون نیاز به اتصال گیرنده خارجی مستقیماً به سمعک های مارول منتقل شوند. محیط های پر سر و صدا مانند رستوران ها ، جلسات در محل کار و فعالیت های مدرسه.

سمعک فوناک اصفهان

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.