سمعک زیمنس (siemens)

بشنو نمایندگی معتبر سمعک زیمنس اصفهان با ارائه ی خدماتی از قبیل تجویز و فروش و تعمیرات سمعک ، تنظیم و خدمات شنوایی سنجی را انجام می دهد. مشاوره دقیق در مورد انواع این محصولات در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

قیمت خرید سمعک زیمنس اصفهان

نمایندگی ها و مراکز شنوایی تنها مرجع تجویز سمعک هستند و قیمت سمعک siemens اصفهان نیز توسط این مراجع اعلام می شود. قیمت سمعک زیمنس اصفهان بطور میانگین از دو تا ده میلیون تومان متغیر است. برند زیمنس یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان سمعک به شمار می رود و از ویژگی های سمعک زیمنس کیفیت صدای شفاف ،کیفیت ساخت ساخت بالا و امکانات رفاهی متعدد می باشد . از جمله ویژگی های مثبت کمپانی زیمنس ساخت سمعک شارژی است

سمعک زیمنس: شرکت زیمنس از اولین تولید کننده انواع سمعک در جهان می باشد. شرکت زیمنس با بیش از ۵۰ سال سابقه  تولیدات خود را در سراسر جهان پخش کرده است و از موفق ترین برندهای تولیدکننده سمعک در جهان می باشد.

قیمت سمعک زیمنس اصفهان توسط مراجع رسمی تجویز سمعک که کلینیک های شنوایی شناسی هستند، تعیین می شود. قیمت محصولات در اصفهان در تمام کشور یکسان است و با توجه به کیفیت ساخت و امکانات جانبی مانند قابلیت وایرلس تعیین می شود. قیمت خرید سمعک به طور کلی شامل خدمات پس از فروش آن و تنظیم های دوره ای نیز می شود.

سمعک siemens اصفهان

بشنو از تخصصی ترین و بهترین مرکز شنوایی و خرید سمعک در اصفهان است. این مرکز تلاش میکند با خدمات شنوایی سنجی ، تجویز ، تعمیر و تنظیم سمعک به شنوایی شما عزیزان کمک کند . همچنین این مرکز یکی از نمایندگی های تجویز و فروش سمعک زیمنس اصفهان  siemens است .

نکات خرید سمعک مناسب:

بیش از 60 در صد از کاربران که از سمعک زیمنس اصفهان استفاده میکنند برای خرید سمعک دو سال یا بیشتر منتظر ماندند

۴۲ درصد آنها  از گرانی گله کردند .اگر نگران هزینه آن هستید، این نکات می تواند شما را  راهنمایی کنید.

فقط آنچه را که نیاز دارید خریداری کنید. قابلیت بلوتوث یک چیز اضافی برای سمعک است، اگر نیاز ندارید از خرید این مدل سمعک خودداری کنید

تنظیم سمعک جدید زمان بر است و ممکن است بعضی از صداها به شکل نا هنجار به نظر برسد زیرا تا الان  عادت به شنیدن صدای زیاد نداشته اید و در گوش خود صدای خشن احساس کنید.

اگر از عملکرد سمعک خود راضی نبودید  برای تنظیم مجدد به ادیولوژیست مراجعه نمایید خصوصآ اگر در گوش گرفتی احساس میکنید

سمعک زیمنس اصفهان

شنوایی همانند بینایی ، لامسه ، بویایی و چشایی از حواس مهم انسان است و ضعف و اشکال در این حس میتواند روند زندگی انسان را با مشکل روبرو کند . بنابر این هر شخصی در زندگی خود باید از این نعمت زیبا مراقبت کند . این مراقبت گاه به صورت پیشگیری از برخی بیماری ها و آسیب به گوش است. گاه به صورت درمان مشکلات شنوایی . والدین نیز برای چکاپ و اطمینان از سلامت گوش فرزند خود ، باید در نوزادی او را به مطب شنوایی سنجی نوزادان ببرند . بشنو از بهترین مراکز شنوایی سنجی کودک و نوزاد و نمایندگی سمعک زیمنس اصفهان است. این مرکز همچنین انواع سمعک های پشت گوشی ، داخل گوشی ، نامرئی سمعک های عینکی و … را تجویز و تنظیم میکند.

اطلاعاتی در مورد سمعک زیمنس اصفهان :

این برند از سمعک ( سمعک زیمنس اصفهان ) ساخت یک شرکت آلمانی است . این سمعک در سال 1874 توسط فردی به نام ورنر ون زیمنس ساخته شده است به همین دلیل زیمنس نام گذاری شده . سپس در سال 2018 میلادی وارد ایران شده است و اکنون در بسیاری از مطب ها و مراکز شنوایی سراسر جهان به فروش می رسد .

همچنین ببینید : سمعک اصفهان و  شنوایی سنجی اصفهان و سمعک بلتون اصفهان

زیمنس که یکی از قدیمی ترین تولید کننده های سمعک بود فعالیت خود را پس از حدود 120 سال متوقف کرد سپس واحد تولید خود را به شرکت سیوانتوس واگذار کرد اکنون این شرکت سمعک خود را با نام سیگنیا عرضه میکند.

انواع سمعک زیمنس :

تقسیم بندی سمعک های زیمنس و سیگنیا براساس سیستم پردازشی :

(Siemence Micon (2012
(Siemense Binax (2014
(Signia Primax (2016
(Signia Nx (2017
(Signia Xperience (2019

براساس سطح تکنولوژی :

Basic – 1 & 2
Essential – 3
Advanced – 5
High end – 7

بر اساس  ظاهر و طراحی :

سمعک‌های پشت گوشی که Motion نام دارند.
سمعک‌های داخل گوشی که Insio نام دارند و به صورت سفارشی ساخته می شوند.
سمعک‌های نامرئی CIC که Silk نام دارند و بصورت پیش ساخته به فروش می رسند.
سمعک‌های رسیور داخل کانال که (Pure (RIC/RITE نام دارند.
سمعک‌های رسیور داخل کانال که (Slim-Ric) باریک Styletto نام دارند

سمعک زیمنس اصفهان

مزایا و امکانات سمعک سیگنیا (زیمنس) :

  • افزایش وضوح گفتار در مکان های شلوغ
  • کوچک بودن و نامرئی بودن سمعک ها
  • اتصال با موبایل از طریق نرم افزاری موبایلی
  • استحکام داشتن و طول عمر مفید زیاد سمعک ها
  • کمک به شنیدن صداهای آهسته گفتار
  • استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا
  •  عدم نگرانی بابت خطر در خیابان و ترافیک ( بخاطر نشنیدن صدای بوق و هشداردهنده ها )
  • کامل شنیدن صحبت های فرد مقابل ( دیگر نیاز به تکرار ندارید)
  • قرارگیری آسان
اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.