سمعک رکستون (Rexton)

سمعک رکستون (Rexton) از سال 1955 فعالیت می کند. این شرکت سمعک را در سطح جهان ارائه می دهد و در خارج از دفتر مرکزی آن در دانمارک فعالیت می کند. رکستون اظهار می دارد که ماموریت آن ارائه فناوری شنوایی با دوام ، عملی ، قابل اعتماد و اثبات شده است.

مدل MotionCore

سمعک مدل MotionCore جدیدترین خط رکستون است. این شامل چهار سمعک مختلف است: SR ، R ، B-Li و iX. همه به عنوان مدل های باتری قابل شارژ با 61 ساعت استفاده با یک بار شارژ ، به جز iX ، در دسترس هستند. مدل های SR ، R و B-Li سمعک های پشت گوش و گیرنده داخل کانال هستند . و در رنگ های مختلف موجود است. ویژگی اصلی در مورد مدل MotionCore رکستون این است که آنها می توانند محیط فرد را تشخیص داده و با آن سازگار شوند. این شرکت ادعا می کند این دستگاه ها می توانند به طور خودکار تا 20 برابر محیط شنوایی بیشتری نسبت به مدل های قبلی تشخیص دهند.

سمعک رکستون اصفهان همچنین دارای سنسور حرکتی هستند که به طور مداوم حرکات فرد را تشخیص می دهد. رکستون اظهار می کند که این ویژگی به دستگاه ها اجازه می دهد تا محیط شنوایی فرد را به طور دقیق تعیین کنند. افراد همچنین می توانند صدا را از تلفن های هوشمند ، تلویزیون و سایر دستگاه های خود مستقیماً به سمعک های MotionCore خود منتقل کنند.

همچنین مطالعه کنید : سمعک فوناک اصفهان

مدل TruCore

مدلهای TruCore به صورت سمعک پشت گوش ، گیرنده در کانال ، داخل کانال در دسترس هستند. این طیف وسیعی از محصولات دارای یک رنجر صدا است. که باعث افزایش گفتار می شود و به مردم اجازه می دهد واضح تر بشنوند. همچنین کیفیت موسیقی را برای تجربه گوش دادن بهتر در خانه یا کنسرت های زنده افزایش می دهد.

از دیگر ویژگی های محدوده TruCore می توان به سه سطح عملکرد و عملکرد تسکین وزوز اشاره کرد. علاوه بر این ، این سمعک ها با بلوتوث و برنامه رکستون سازگار هستند. TruCore Stellar Li و برخی از مدلهای TruCore Mosaic دارای باتری قابل شارژ هستند ، در حالی که سایر سمعک های این محدوده از باتری های یکبار مصرف استفاده می کنند.

سمعک رکستون اصفهان یک برنامه و لوازم جانبی سازگار با اکثر خطوط سمعک ارائه می دهد. برنامه رکستون (Rexton) در دستگاه های آیفن (iOS) و Android موجود است. افراد می توانند آن را از طریق بلوتوث به سمعک خود متصل کرده و میزان صدا ، برنامه ها و الگوی میکروفون دستگاه را کنترل کنند. تنظیماتی که می توانند با برنامه تنظیم کنند با توجه به سمعک مورد استفاده متفاوت است.

لوازم جانبی Rexton عبارتند از:

لوازم جانبی پخش صدا: Rexton سه لوازم جانبی پخش کننده صدا را تولید می کند که می تواند به تلویزیون و سایر دستگاه ها متصل شود.
کنترل از راه دور: این شرکت سه دستگاه کنترل از راه دور را ارائه می دهد. که می توانند تنظیمات سمعک را کنترل کنند. افراد همچنین می توانند از میکروفون هوشمند به عنوان میکروفون همراه استفاده کنند.
لوازم جانبی شارژ: سمعک رکستون اصفهان چندین لوازم جانبی شارژ تولید می کند. که برخی از آنها می توانند سمعک ها را در عرض 30 دقیقه به طور کامل شارژ کنند. علاوه بر این ، برخی از محصولات به طور خودکار سمعک ها را تمیز و خشک می کنند.

مدل MyCore

MyCore در سبک های گیرنده در کانال ، پشت گوش ، کاملاً داخل کانال و داخل گوش موجود است. اکثر مدل های این خط دارای باتری های یکبار مصرف هستند تا بسته های قابل شارژ. ویژگی اصلی محدوده MyCore این است که آنها دارای فناوری MyVoice هستند. به این معنی که سمعک ها به طور خودکار صدای کاربر را تشخیص داده و آن را به صورت طبیعی پردازش می کنند.

این محدوده همچنین دارای جریان صوتی و پردازش سیگنال دو گوش است. همه مدلها همچنین دارای یک حذف کننده بازخورد برای افزایش کیفیت صدا هستند.

در کل سمعک رکستون با کیفیت زیاد و قدرت بالا برای انتقال شفاف انواع صوت به گوش در همۀ دنیا شناخته شده است. انتخاب یک سمعک با کیفیت برای افراد کم‌شنوا بسیار با اهمیت است. و نقش قابل ملاحظه‌ای در بهبود شرایط زندگی‌شان دارد. بنابراین بهتر است سمعکی که خریداری می‌شود بادوام‌ باشد و نیازهای بیشتری را از کاربران مرتفع سازد. بشنو همچنین نمایندگی سمعک زیمنس در اصفهان را دارد از جمله قابلیت های زیمنس:

  • افزایش وضوح گفتار در مکان های شلوغ
  • کوچک بودن و نامرئی بودن سمعک ها
  • اتصال با موبایل از طریق نرم افزاری موبایلی
  • استحکام داشتن و طول عمر مفید زیاد سمعک ها
  • کمک به شنیدن صداهای آهسته گفتار
اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.