سمعک اودیو سرویس (audio service)

 Audio Service سمعک ادیو سرویس

در ۳-۴ دهه اخیر، دنیای سمعک، شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده و کمپانی های بزرگ سمعک همچون ادیوسرویس آلمان، سالانه اقدام به معرفی سمعک های جدید با سایزهای کوچکتر، قدرت بیشتر، تکنولوژی بالاتر، وضوح گفتار بهتر و مصرف انرژی کمتر کرده اند.

سمعک های اودیوسرویس با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی بعنوان پرفروشترین برند سمعک در سالهای 2010 تا 2014 در کشور آلمان بوده و از زیر مجموعه های سمعک زیمنس با قیمت مناسب تر میباشد. ویژگی های این سمعک: کنترل فرکانس قابل تنظیم ، حساسیت فوق العاده ، کنترل افزایش ، مصرف کم و تقویت صداها تا 40 دسی بل است. وزن آن کمتر از 10 گرم ، قابلیت حمل آسان. این سمعک صداها را تا 40 دسی بل تقویت می کند . قابلیت تنظیم 6 سطح صدا عملکرد آسان ، سر و صدای کم ، وزن سبک ، طراحی فانتزی و سبک جدید ، و شامل بسته بندی جعبه های کوچک است. مناسب برای حالت عادی تا متوسط ​​، حداکثر توان خروجی 130 دسی بل SPL ، محدوده فرکانس 300-4000 هرتز.

سبک های سمعک  : سمعک اودیو سرویس اصفهان دارای اندازه های مختلفی هستند. و به شما این امکان را می دهند که راه حلی را پیدا کنید که بهترین شیوه زندگی و حرفه شما را همراهی می کند. رایج ترین سبک ها عبارتند از: داخل گوش (ITE) ، پشت گوش (BTE) ، داخل کانال (ITC) ، کاملاً داخل کانال (CIC) و نامرئی در کانال (IIC).

همچنین مطالعه کنید: سمعک هانستون اصفهان

امکانات سمعک اودیوسرویس

سمعک ادیوسرویس امکانات متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد که عبارت‌اند از:

کیفیت درک گفتار : افرادی که از این سمعک استفاده می‌کنند، می‌توانند صداها را با وضوح و شفافیت بهتری بشنوند.

کیفیت صدای کاربر : بیشتر اوقات کسانی که از سمعک استفاده می‌کنند، شکایاتی در مورد کیفیت کم صدای خودشان دارند. به این معنی که صدای خود کاربر در سرش می‌پیچد. اما در این برند این مشکل تا حد زیادی رفع شده است.

 ارتباط با تلفن : اتصال بی سیم به کاربران سمعک اودیو سرویس اصفهان کمک می کند تا از فناوری های مختلف در زندگی روزمره خود استفاده کنند. برقراری تماس های تلفنی ، استفاده از رایانه لوحی یا رایانه ، گوش دادن به موسیقی و حتی تماشای تلویزیون در خانه می تواند تجربه ای لذت بخش باشد. بلوتوث امکان کنترل بیشتر را در مورد حجم فناوری های مختلف فراهم می کند . و می توان آن را از طریق سمعک یا برنامه تنظیم کرد.

 ارتباط با سیستم‌های صوتی : یکی دیگر از امکانات این سمعک، قابلیت متصل شدن به سیستم‌های صوتی مختلف است. به عنوان مثال هنگام تماشای تلویزیون به راحتی می‌توانید به آن متصل شوید و از تماشای تلویزیون لذت ببرید.

 تنظیم از راه دور : یک قابلیت بی‌نظیر در سمعک ادیوسرویس، تنظیم سمعک از راه دور است. با این امکان پزشک متخصص شما به راحتی می‌تواند از راه دور سمعک شما را تنظیم کند.

 کاهش وزوز گوش : از جدیدترین قابلیت‌های سمعک اودیو سرویس اصفهان، می‌توان به مدار حذف نویز و وزوز گوش اشاره کرد. وزوز گوش معمولا در مشکل کم شنوایی به وجود می‌آید و بسیار آزاردهنده و در مواردی غیرقابل تحمل است.

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.